txtMenuT.jpgtxtMenuB.jpgtxtAnkieta.jpg

Kończą się wakacje, wracamy do szkoły. Co Ty na to?

Pokaż wyniki
txtAnkietaB.jpg
Logo BIP
http://www.zdamy.pl
http://www.psouu.gda.pl/
https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-prn2/c170.50.621.621/s160x160/205277_501134506588492_2034951970_n.jpg
http://www.gdansk.pl/

Zajęcia pozalekcyjne

Jesteś tu: » Strona główna » Zajęcia pozalekcyjne

 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE ROK SZKOLNY 2013/14


Nazwa koła

Dzień, godzina

Sala

Nauczyciel prowadzący

Koło ekologiczne

Wtorek 13.45

s. 204

p. A. Baranowska

Warsztaty dziennikarskie

Kurier Szkolny

 dla klas IV-VI

Piątek 13.45

s. 205

p. I. Nasiorowska

 

Koło plastyczno-techniczne

dla klas IV-VI

Środa 14.35

s.105

p. M. Buczyńska

 

Koło BRD

Poniedziałek 14.35

s.105

p. M. Buczyńska

Koło  j. angielskiego

dla klasy IV-VI

Wtorek 13.45

s.207

p. E. Kruk

Koło  j. hiszpańskiego

dla klas IV - VI

Wtorek 13.45

s. 104

 

p. M. Myszko

Szkolne koło „Caritas”

Środa 14.30

s. 203

ks. Z. Zachara

Koło fotograficzne

dla klas III-VI

Wtorek 14.30

s.101

 

ks. Z. Zachara

Kolo informatyczne

dla klas IV-VI

Wtorek 14.35

s. 101

 

p. M. Rusajczyk

Klub czytelnika

 dla kl. IV-VI

Czwartek 8.00

s. 208

p. N. Lach

Zespół wokalny

(chór)

Czwartek 13.45

s.207

 

p. E. Kruk 

Koło  sportowe dla kl. V-VI

(siatkówka)

Środa 14.30

Sobota 9.30

sala gimnastyczna

p. R. Rucki

Koło pływackie

dla klas IV-VI

Czwartek 14.35

basen

 

p. S. Strzałkowski

 

Koło  sportowe – sekcja lekkoatletyczna  

Sobota 9.15

teren

p. S. Strzałkowski

 

Unihok

dla klas V - VI

Wtorek 14.35

sala

gimnastyczna

p. M. Grochowska

 

Cheerleaders

dla dziewcząt

Czwartek 15.20

sala

gimnastyczna

p. M. Grochowska

 

RAZEM KREATYWNIE – zajęcia warsztatowe

 opiekun + dziecko

Raz w miesiącu

Poniedziałek

17.00-20.00

 

s. 105

 

p. B. Przekop

Koło multimedialne

Wtorek 13.45

s. MCI

p.M.Nadratowska

Przygoda z komputerem

Czwartek 13.45

s. MCI

p.M.Nadratowska

Koło polonistyczne (przygotowujące do konkursu kuratoryjnego)

Wtorek 14.35

s. 205

p. E. Szeliga

Koło matematyczne

 

Piątek 13.40

s. 209

p. K. Siejka

Młody miłośnik Gdańska       i okolic - Koło dla klas I-VI

Wtorek 8.00

s. 209

p. M. Matracka

Przygoda z rękodziełem

dla klas IV i VI

Czwartek

13.40 – 15.10

(co drugi tydzień)

s. 105

p. B. Przekop

 

Zespół taneczny „Żelki Dance” dla klas II-III

Wtorek 8.55,9.50

s. 107

 

p. B. Pałasz

Koło artystyczne

dla klas 0-III

Piątek 8.00

s. 109

 

p. E. Jankowska-

                    Pietras

Koło czytelniczo - plastyczne

Środa 13.00

biblioteka

 

p. U. Różycka

Koło teatralne

dla klas III -VI

Czwartek 13.45

s. 13

 

p. M. Suchomska

Kolo języka angielskiego  dla klas I-III

Poniedziałek 12.55

s. 104

 

p. M. Szóstak

Koło liturgiczne dla klas II

Wtorek 16.30

salka

 

p. S. Tabaka

s. Salomea

Koło biblijno- liturgiczne

dla klas III

Wtorek 17.15

salka

 

p. S. Tabaka

s. Salomea

Gry i zabawy ruchowe

dla klas I-III

Środa 13.45

s. 110

p. A. Jastrzębska

Zajęcia plastyczno-techniczne

dla klas O-III

Wtorek 10.45

świetlica

p. I. Nowicka

Gry i zabawy świetlicowe

dla klas 0-III

Czwartek 10.45

świetlica

p. I. Nowicka

Zajęcia  plastyczno-techniczne dla klas 0-III

Poniedziałek 11.50

świetlica

p. A. Rusajczyk

Gry i zabawy świetlicowe dla klas 0-III

Czwartek 11.50

świetlica

p. A. Rusajczyk

 

Nazwa zajęć

Dzień, godzina

Sala

Nauczyciel prowadzący

Zajęcia z matematyki

dla klas VI                             abc  przygotowujące  do sprawdzianu

Poniedziałek 14.35

s. 206

p. M. Tocha

Zajęcia z j. polskiego

dla klasy VI                             abc przygotowujące do sprawdzianu

Wtorek 8.00

s. 208

p. N. Lach

Zajęcia wyrównawcze             

z przyrody dla klas IV-VI

Wtorek 8.00

s. 204

 

p. A. Baranowska

Zajęcia wyrównawcze            

 z j. angielskiego                      dla klas IV-VI

Czwartek 14.35

s.104

 

p. M. Szóstak

Zajęcia wyrównawcze             

z j. polskiego dla klas IV      

Środa 8.00

s.203

p. I. Nasiorowska

 

Zajęcia wyrównawcze             

z j. polskiego dla klas V        


Zajęcia wyrównawcze

z języka angielskiego


     

Wtorek 14.35





piątek 13.45

s. 205





s.104

p. E. Szeliga





p. M.Myszko

Zajęcia przygotowujące    do sprawdzianu kl. VI c           

Czwartek 13.45

s.203

 

p. E. Szeliga

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki dla klas IV

Wtorek 14.45

s. 206

 

p. M. Tocha

Zajęcia przygotowujące do konkursów matematycznych kuratoryjnych            

Poniedziałek 13.50

s. 209

p. K. Siejka

Zajęcia artystyczne            dla klas I - VI

Środa 8.00

s. 209

p. M. Matracka

Zajęcia wyrównawcze

dla klas I

Wtorek 13.45

s.11

p. B. Zgłobicka

Zajęcia wyrównawcze

dla klas II

Czwartek 13.45

s. 106

p. D. Naglak

Zajęcia wyrównawcze

dla klas III

Poniedziałek 12.55

s.108

p. M. Kopeć

Przygotowanie do elementarnej nauki czytania 0-I

Czwartek 11.50

świetlica

p. M. Rumowska

Nauka czytania i pisania           dla uczniów klas I

Wtorek 8.00

s. 214

p. A. Falana

Zajęcia logopedyczne

 

Poniedziałek 9.50

s. 214

p. A. Falana

Zajęcia z grafomotoryki

dla klas 0-I

Wtorek 11.50

świetlica

p. M.  Rumowska

 

Klasy V realizują zajęcia wyrównawcze z matematyki na dodatkowej lekcji (5 godzina matematyki) ujętej w planie klasy.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo